Samochód, auto zastępcze Olsztyn – JKJ

Auto zastępcze

Kolizje drogowe zdarzają się często. Ich skutkiem jest nie tylko konieczność oddania auta do naprawy, ale również, wynikający z tego brak środka lokomocji, który szczególnie w dużych miastach jest niezwykle potrzebny, a często wręcz niezbędny. Brak auta staje się dodatkową dolegliwością szczególnie wtedy, gdy auto było również wykorzystywane w pracy i obecnie kierowca, będący poszkodowanym w wyniku kolizji drogowej płaci niejako podwójnie i ponosi konsekwencje czyjegoś błędu. Nawet jeżeli naprawa zostanie sfinansowana z ubezpieczenia OC sprawcy kolizji, to brak auta jest poważnym utrudnieniem, bardzo często niestety nierekompensowanym.

Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi nasza firma wraz z atrakcyjną ofertą wynajmowania samochodów na okres naprawy uszkodzonego pojazdu. Naturalnie, jeżeli ma to być wynajem dla osoby, która była ofiarą w wyniku kolizji, całość transakcji może odbyć się nawet bezgotówkowo, a nasza firma w całości zajmie się w niezbędnymi formalnościami.

Jak to wygląda w praktyce i co należy zrobić, żeby uzyskać auto zastępcze z OC sprawcy? To bardzo proste. Przede wszystkim niezbędne są do tego dane sprawcy kolizji, żeby nasi pracownicy mogli zwrócić się do ubezpieczyciela z informacją o konieczności pokrycia kosztów wynajmu auta z powodu kolizji, do której doprowadził ich klient. Oczywiście, niezbędne jest również pełnomocnictwo udzielone nam przez poszkodowanego, byśmy mogli wystąpić w jego imieniu o pokrycie tych kosztów. Jeżeli zaś chodzi o resztę działań, to wszystko leży po naszej stronie. Po dopełnieniu minimum niezbędnych formalności samochód zastępczy można już zabrać i znów cieszyć się swobodą podróżowania.

Jak długo nasz samochód zastępczy jest do Twojej dyspozycji? Od momentu wstawienia Twojego auta do warsztatu aż do dnia, w którym możesz je odebrać. Oczywiście, nasi pracownicy przez cały ten okres służą wsparciem i pomocą. Zależy nam na tym by każdy z naszych klientów miał dostęp do łatwej, szybkiej i bezproblemowej usługi wynajmu, a samochód zastępczy był dla niego rzeczywiście pomocą, a nie dodatkowym utrudnieniem. Dokładamy wszelkich starań, by cała procedura przebiegła szybko, sprawnie i bez problemów.

Zapraszamy do naszego oddziału w Olsztynie. Kontakt tel. 502 119 819, nasze auta znajdziecie Państwo tutaj