Samochód, auto zastępcze Olsztyn – JKJ

Auto zastępcze

Kolizje drogowe zdarzają się często. Ich skutkiem jest nie tylko konieczność oddania auta do naprawy, ale również, wynikający z tego brak środka lokomocji, który szczególnie w dużych miastach jest niezwykle potrzebny, a często wręcz niezbędny. Brak auta staje się dodatkową dolegliwością szczególnie wtedy, gdy samochód był również wykorzystywany w pracy i obecnie kierowca, będący poszkodowanym w wyniku kolizji drogowej płaci niejako podwójnie i ponosi konsekwencje czyjegoś błędu. Nawet jeżeli naprawa zostanie sfinansowana z ubezpieczenia OC sprawcy kolizji, to brak auta jest poważnym utrudnieniem, bardzo często niestety nierekompensowanym.

Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi nasza wypożyczalnia samochodów wraz z atrakcyjną ofertą wynajmowania samochodu zastępczego na okres naprawy uszkodzonego pojazdu. Naturalnie, jeżeli ma to być wynajem dla osoby, która była ofiarą w wyniku kolizji, całość transakcji może odbyć się nawet bezgotówkowo, a nasza firma w całości zajmie się w niezbędnymi formalnościami.

Jak to wygląda w praktyce i co należy zrobić, żeby uzyskać auto zastępcze z OC sprawcy?

To bardzo proste. Przede wszystkim niezbędne są do tego dane sprawcy kolizji, żeby nasi pracownicy mogli zwrócić się do ubezpieczyciela z informacją o konieczności pokrycia kosztów wynajmu auta z powodu kolizji, do której doprowadził ich klient. Oczywiście, niezbędne jest również pełnomocnictwo udzielone nam przez poszkodowanego, byśmy mogli wystąpić w jego imieniu o pokrycie tych kosztów. Jeżeli zaś chodzi o resztę działań, to wszystko leży po naszej stronie. Po dopełnieniu minimum niezbędnych formalności samochód zastępczy można już zabrać i znów cieszyć się swobodą podróżowania.

Jak długo nasz samochód zastępczy jest do Twojej dyspozycji?

Od momentu wstawienia Twojego auta do warsztatu aż do dnia, w którym możesz je odebrać. Oczywiście, nasi pracownicy przez cały ten okres służą wsparciem i pomocą. Zależy nam na tym by każdy z naszych klientów miał dostęp do łatwej, szybkiej i bezproblemowej usługi wynajmu, a samochód zastępczy był dla niego rzeczywiście pomocą, a nie dodatkowym utrudnieniem. Dokładamy wszelkich starań, by cała procedura przebiegła szybko, sprawnie i bez problemów.

Do dyspozycji macie Państwo między innymi takie samochody jak poniżej, resztę naszych aut zastępczych znajdziecie Państwo tutaj

wynajem auta zastępczego w olsztynie samochód zastępczy z oc sprawdzy opel astra auto zastępcze renault megane auto zastępcze ford fiesta

 

 

 

 

 

Zapraszamy do naszego oddziału w Olsztynie:
Auta zastępcze Olsztyn JKJ Rent a Car
ul.
tel.: 502 119 819

Trasa dojazdu:

Wypożyczalnia samochodów Olsztyn 24/7 Małgorzata Jurgielewicz
Ul.Świerkowa 42 (wjazd od ul. Bałtyckiej)
  |  10-820 Olsztyn mobile: 502 119 819  |  e-mail: info@jkjrentacar.pl

Copyright 2014 by JKJ Rent a Car | Wykonanie: whizcreate* Obsługa: solveit.pl