Nasza flota powiększona o najmniejszego z Fordów – KA

Kiedy po raz pierwszy model Ka pojawił się na drogach, wywołał duże poruszenie. Nowy Ford Ka podtrzymuje tę tradycję. Filozofia kinetic Design zdążyła już zebrać mnóstwo entuzjastycznych recenzji i pochwał od mediów motoryzacyjnych. Nowy Ka jest pogodny, przyjazny i fantastycznie się prowadzi – to naprawdę zupełnie nowy standard w klasie małych aut. Dzięki zupełnie nowemu, świeżemu designowi Ka pozostał indywidualistą.

Stylistyka kineticDesign pomogła nam stworzyć odważny, nowoczesny pojazd o dynamicznej i pełnej ekspresji linii, bardzo wyraźnie nawiązującej do poprzedniego modelu. Wielkie, przesunięte do tyłu lampy główne łączą się doskonale z wyrazistym nowym grillem, który niemalże uśmiecha się do nas. A śmiało narysowane nadkola i mocna sylwetka w połączeniu z miękkimi, płynnymi liniami nadają Fordowi Ka zwarty, pewny siebie wygląd.

Także wnętrze Forda Ka przyciąga wzrok jak magnes: świetnie zarysowana deska rozdzielcza, dwubarwne fotele i oszałamiająca konsola środkowa – wszystko wykończone odważnymi kontrastami wyrazistych barw. Kabina jest zaskakująco przestronna: swobodnie mieści cztery dorosłe osoby, a także – dzięki inteligentnym rozwiązaniom schowków – mnóstwo bagażu. Wszystko, od foteli po elementy sterowania, wykazuje cechy rzemiosła artystycznego najwyższych lotów. Czegoś takiego nie spotyka się w samochodach tej klasy! Efekt to pogodne i modne wnętrze, w którym podróżuje się z największą przyjemnością.

Wypożyczalnia samochodów 24/7
Małgorzata Jurgielewicz
Działkowa 1  |  10-861 Olsztyn
mobile: 502 119 819  |  e-mail: info@jkjrentacar.pl

NEWSLETTER - INFO O PROMOCJACH NA TWOJEGO MAILA
[wysija_form id=”1″]

Copyright 2014 by JKJ Rent a Car | Wykonanie: whizcreate*